Volem felicitar tots i totes les alumnes de l’institut participants en els premis Sant Jordi d’aquest any.

Aquestes i aquests han estat els premiats d’enguany:

Jocs Florals

Llengua Catalana

Primer i Segon d’ESO:
Prosa:
Primer premi: Magalí Luna
Segon premi: Luciano Suaya
Poesia:
Primer premi: Magalí Luna
Segon premi: Luciano Suaya

Tercer i quart d’ESO:
Prosa:
Primer premi: Laura Pérez G.
Segon premi: Josep Rovira
Poesia:
Primer premi: Sarbjeet Kaur

Batxillerat:
Prosa:
Primer premi: Carlota Marzo
Segon premi: Cèlia Marimon
Poesia:
Primer premi: Maria Cabrera
Segon premi: Jenny Panaligan

Llengua castellana:

Primer i segon d’ESO
Prosa:
Primer premi: Luciano Suaya
Segon premi: Magalí Luna
Poesia:
Primer premi: Mateo Bermann
Segon premi: Magalí Luna

Tercer i quart d’ESO:
Prosa:
Primer premi: Marta Florido
Segon premi: Clara Pascual
Poesia:
Primer premi: Sarbjet Kaur

Batxillerat:
Prosa:
Primer premi: Raquel Gili
Segon premi: Wahba Hamma Yahia
Poesia:
Primer premi: Alejandra Torres
Segon premi: Laia Roldán.

Llengua anglesa:

Primer i segon d’ESO
Prosa:
Primer premi: Magalí Luna
Poesia:
Primer premi: Magalí Luna

Tercer i quart d’ESO:
Prosa:
Primer premi: Laia Navarro
Poesia:
Primer premi: Lizel Sequerra

Batxillerat:
Prosa:
Primer premi: Laia Sales
Poesia:
Primer premi: Jenny Panaligan

Assaig filosòfic:

Batxillerat:
Primer premi: Sara Ruiz
Segon premi: Hayarpi Antonyan

Composició musical:

Batxillerat:
Primer premi: Sebastià Huerta

ESO:
Primer premi: Magalí Luna

Premis del departament d’ educació visual i plàstica

ESO: Dibuix

Primer i segon d’ESO
Primer premi: Maya Daly Russsell
Segon premi: Michaela Iliana Soare

Tercer i quart d’ESO:
Primer premi: Laura Pérez G.
Segon premi: Clara Pascual

Batxillerat: Dibuix artístic

Primer batxillerat: Max Azemar
Segon batxillerat: Sara Ruiz

Batxillerat: Volum

Primer premi: Anastasiya Metelska

Batxillerat: T.E. Graficoplàstica

Primer premi: Mireia Trujillo

Batxillerat: Disseny

Primer premi: Maria Massa

Batxillerat: Cultura audiovisual

Primer premi: Maria Cabrera

Batxillerat: Dibuix tècnic

Primer batxillerat: Raquel Gili
Segon batxillerat: Loida de Vargas

Matemàtiques

Millor resultat a proves Cangur

Batxillerat: Muhammad Mohsin
ESO: Marta Florido

Millors resultats a “Fem matemàtiques”

Mateo Bermann, Magalí Luna, Ramon Pérez i Ricardo Pocaterra

Premi especial

als alumnes de l’Aula d’acollida pel treball: “La capsa de les emocions”

Concurs Sant Jordi de Fotografia

que organitzem des de l’AMPA i que ja havíem publicat aquí

Advertisements